شبکه اجتماعی فندق، شبکه اجتماعی تحت وب  و کاربرمحور است.

ثبت نام در این سایت به معنی پذیرش تمامی قوانین و مقررات سایت می باشد و قوانین جدید در این قسمت اعلام می شود و مسئولیت آگاهی به قوانین به عهده ی کاربران است.

مسئولیت تمامی محتوای مرتبط با کاربران به عهده ی خودشان می باشد و مدیر سایت هیچ مسئولیتی نسبت به اطلاعات و مشخصات صفحه کاربری و گفت و گوهای خصوصی در سایت ندارد.

قابلیت مسدود کردن برای همه ی کاربران وجود دارد و می توانند با مسدود کردن کاربر مورد نظر، راه ارتباطی وی با خودشان را ببندند.

قابلیت گزارش کردن برای همه ی کاربران وجود دارد و می توانند کاربرانی که رعایت اخلاق، شرع و قانون نمی کنند، یا مشخصات خلاف واقع دارند را گزارش کنند و مدیر سایت سریعا به گزارش ها رسیدگی می کند.

عدم رعایت قوانین و مقررات سایت، باعث برخورد طبق صلاحدید مدیر می شود.

ارسال پیام در گفت و گوی خصوصی با عدم رعایت اخلاق، شرع، قانون و ... باعث مسدود شدن حساب کاربری کاربر خاطی می شود. در صورت گزارش کاربران، گفت و گوی خصوصی کاربر گزارش دهنده و کاربر گزارش شده توسط مدیریت چک می شود. این امر به دلیل حفظ سلامت و آرامش اجتماع، صورت می گیرد.

مسئولیت محتوای تصویر و مشخصات کاربران به عهده ی خود کاربران است و مدیر سایت هیچ مسئولیتی ندارد و کمترین دخالت در این مورد دارد.